Działania umożliwiające lepsze słyszenie

Aparaty słuchowe typu RIC (ze słuchawką w kanale)

Aparaty słuchowe typu RIC składają się z niewielkiej obudowy wkładanej za ucho i słuchawki umieszczanej bezpośrednio w kanale słuchowym. Słuchawki te dostępne są w kilku rozmiarach, odpowiadających różnym poziomom wzmocnienia, dzięki czemu mogą być dobrane do właściwych potrzeb. Aparaty słuchowe typu RIC można łatwo i szybko regulować i wyróżniają się one wysokim poziomem komfortu i dyskrecji.

Nasze nowe i ulepszone aparaty słuchowe RIC marki Signia, są doskonałym wyborem wszystkich tych, którzy szukają jak największej dyskrecji i funkcjonalności. Prawie niewidocznie za uchem, a użytkownik może się cieszyć nowym wymiarem łatwości* słuchania, dzięki innowacyjnym technologiom.

Odkryj portfolio nowych produktów na naszej stronie Signia.

*Badanie przeprowadzone w University of Northern Colorado, w 2015 r. zbadało efektywność działania nowych funkcji primax zbierając i analizując dane EEG w czasie rzeczywistym, podczas przeprowadzania testu zrozumiałości mowy. Pomiary aktywności mózgu wykazały, że obie funkcje primax, Speechmaster i EchoShield, znacznie redukują wysiłek słuchania, kiedy funkcja jest aktywna.

Odkryj nowego Ace

Odkryj nowego Pure